сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220113038
ANGEL'S KISS 30 Shots 200g Торта HB220113038

ANGEL'S KISS 30 Shots 200g Торта HB220113038


Име

БАКНЕЖ НА АНГЕЛОТ

Бр
HB220113038
снимки30
Пакување8/1
Големина на единицата

5 * 6 * 6

CBM (m³)0.05
Г*Ш (кг)16
Ефект

Виолетова ѕвезда зелена строба, Црвена ѕвезда бела строба, брокат круна златна Коко, Blue Star Chrys

Пребарување
перформанси

Испраќам барање