сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103014
BOWLING 16 Shots 200g Cake HB220103029

BOWLING 16 Shots 200g Cake HB220103029


ИмеКУГЛАЊЕ
Бр
HB220103029
снимки16
Пакување12 / 1
Големина на единицата5 * 5 * 6
CBM (m³)0.029
Г*Ш (кг)12
ЕфектCrackling Tail Red Star Blue Chrys/Yellow Purple Chrys/Blue Chrys
Пребарување
перформанси

Испраќам барање