сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220113036
ХРАБ И ЖЕСКИ 25 шутеви 200гр Торта HB220113036

ХРАБ И ЖЕСКИ 25 шутеви 200гр Торта HB220113036


ИмеХРАБРИ И ЖЕСКИ
Бр
HB220113036
снимки25
Пакување12/1
Големина на единицата5 * 5 * 5
CBM (m³)0.028
Г*Ш (кг)18
ЕфектЗлатна опашка со црвена зелена жолта ѕвезда/виолетова зелена портокалова ѕвезда/црвена зелена ѕвезда, Крис


Пребарување
перформанси


Испраќам барање