сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103028
CHESS 16 Shots 200g Cake HB220103014

CHESS 16 Shots 200g Cake HB220103014


ИмеChess
Бр
HB220103014
снимки16
Пакување12 / 1
Големина на единицата5 * 5 * 6
CBM (m³)0.029
Г*Ш (кг)12
ЕфектRed Green Chrys
Пребарување
перформанси

Испраќам барање