сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220113002
CHILLIN' 15 SHOTS 200g ТОРТА HB220113002

CHILLIN' 15 SHOTS 200g ТОРТА HB220113002


ИмеCHILLIN'
Бр
HB220113002
снимки15
Пакување18 / 1
Големина на единицата3 * 5 * 5
CBM (m³)0.021
Г*Ш (кг)8.4
ЕфектRed Blue White Strobe, Silver Tail Whistiling, Colorful Star Brocade Crown, Silver Tail Whistling, Color Chrys
Пребарување
перформанси

Испраќам барање