сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220113046
FANCY VIVID 7 Shots 200g Торта HB220113046

FANCY VIVID 7 Shots 200g Торта HB220113046


Име

ФЕНСИ ВИВИД

Бр
HB220113046
снимки7
Пакување48/1
Големина на единицата

4-1/8*2-1/8*4-3/4

CBM (m³)0.055
Г*Ш (кг)17
Ефект

Црвена Далија/Зелена Далија Време дожд

Пребарување
перформанси

Испраќам барање