сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220113017
FLAMENCO 16 Shots 200g Cake HB220113017

FLAMENCO 16 Shots 200g Cake HB220113017


ИмеФЛАМЕНКО
Бр
HB220113017
снимки16
Пакување12 / 1
Големина на единицата4-3/4*4-3/4*6
CBM (m³)0.029
Г*Ш (кг)11
ЕфектBlue Green Star Mine Silver Diamond, Red/Blue Star To Colorful
Пребарување
перформанси

Испраќам барање