сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103040
ЛЕТАЧКА РИБА 19 Шотови 200гр Торта HB220103040

ЛЕТАЧКА РИБА 19 Шотови 200гр Торта HB220103040


ИмеЛЕТАЧКА РИБА
Бр
HB220103040
снимки19
Пакување12/1
Големина на единицата6-3/4*6*6-7/8
CBM (m³)0.058
Г*Ш (кг)18
ЕфектЦрвена/Зелена/Златна/Сребрена риба
Пребарување
перформанси

Испраќам барање