сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103018
СМЕШНА ПАНАДА 25 Шути 200гр Торта HB220103018

СМЕШНА ПАНАДА 25 Шути 200гр Торта HB220103018


ИмеСМЕШНА ПАНАДА
Бр
HB220103018
снимки25
Пакување12/1
Големина на единицата5 * 5 * 6
CBM (m³)0.03
Г*Ш (кг)12
ЕфектЗелена бела строба


Пребарување
перформанси


Испраќам барање