сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB2112104
GLOBE TREKKER 64 Shots 200g Асортиман на торти HB2112104

GLOBE TREKKER 64 Shots 200g Асортиман на торти HB2112104


ИмеГЛОУБ ТРЕКЕР
Бр
HB2112104
снимки64
Пакување1/4
Големина на единицата20-1/2*5-1/2*7
CBM (m³)0.013
Г*Ш (кг)5.2
Ефект4 колачи (16, 200 гр.) во 1 картон.HB220103009/HB211210085/HB211210082/HB211210084
Пребарување
перформанси
Испраќам барање