сите категории

200G

Ти си тука : Дома> САД-пазар > Торта за 2023 година > 200G

HB211210080
GOLDEN WARRIORS 16 Shots 200g Cake HB211210080

GOLDEN WARRIORS 16 Shots 200g Cake HB211210080


Име

GOLDEN WARRIORS

Бр
HB211210080
снимки16
Пакување6/1
Големина на единицата

9-1/4*6-7/8*6-7/8

CBM (m³)0.046
Г*Ш (кг)16.5
Ефект

Red/Green/Purple/Silver Wave Red Plum

Пребарување
перформанси


Испраќам барање