сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103021
GRAND FESTIVAL 9 Shots 200g Cake HB220103021

GRAND FESTIVAL 9 Shots 200g Cake HB220103021


ИмеGRAND FESTIVAL
Бр
HB220103021
снимки9
Пакување24 / 1
Големина на единицата3 * 4 * 4
CBM (m³)0.02
Г*Ш (кг)8
ЕфектБел строб


Пребарување
перформанси


Испраќам барање