сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220113003
KALEIDOSCOPE 57 Shots 200g Cake HB220113003

KALEIDOSCOPE 57 Shots 200g Cake HB220113003


ИмеKALEIDOSCOPE
Бр
HB220113003
снимки57
Пакување8 / 1
Големина на единицата

R

8-7/8*7

CBM (m³)0.06
Г*Ш (кг)18.5
Ефект

45s Magic Shots+15s Cake.

Colorful Chrys, Gold Ti Willow Red Strobe/Sky Blue/Green Strobe, Burst

Пребарување
перформанси

Испраќам барање