сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103022
LIGHT IT UP 7 Shots 200g Cake HB220103022

LIGHT IT UP 7 Shots 200g Cake HB220103022


ИмеОСВЕТЛИ ГО
Бр
HB220103022
снимки7
Пакување90 / 1
Големина на единицата

3*2-5/8*4

CBM (m³)0.05
Г*Ш (кг)16
Ефект

Red/Purple Tiger Tail, Crackling Tail

Пребарување
перформанси

Испраќам барање