сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103038
LOVE STORY 9 SHOTS 200g Cake HB220103038

LOVE STORY 9 SHOTS 200g Cake HB220103038


ИмеЉУБОВНА ПРИКАЗНА
Бр
HB220103038
снимки9
Пакување24 / 1
Големина на единицатаR: 4-1/2*4-7/8
CBM (m³)0.043
Г*Ш (кг)14.0
ЕфектWhistle Tail Red Peony
Пребарување
перформанси

Испраќам барање