сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103009
PARIS 16 SHOTS 200g Cake HB220103009

PARIS 16 SHOTS 200g Cake HB220103009


ИмеПАРИЗ
Бр
HB220103009
снимки16
Пакување16 / 1
Големина на единицата4-3/4*4-3/4*6
CBM (m³)0.039
Г*Ш (кг)13.5
ЕфектRed Tail Red Wave Silver Strobe, Green Tail Green Wave Gold Strobe, Purple Wave Green Strobe, Color Leave Crackling
Пребарување
перформанси

Испраќам барање