сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103029
ПОКЕР 16 ШОТСИ 200гр Торта HB220103028

ПОКЕР 16 ШОТСИ 200гр Торта HB220103028


ИмеPOKER
Бр
HB220103028
снимки16
Пакување12 / 1
Големина на единицата5 * 5 * 6
CBM (m³)0.029
Г*Ш (кг)12
ЕфектWhite Strobe Mine, Red/Green/Blue Star White Strobe
Пребарување
перформанси

Испраќам барање