сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB211210081
RAIN OF FIRE 12 Shots 200g Cake HB211210081

RAIN OF FIRE 12 Shots 200g Cake HB211210081


Име

RAIN OF FIRE

Бр
HB211210081
снимки12
Пакување12 / 1
Големина на единицата

5-3/4*6-3/4*6

CBM (m³)0.05
Г*Ш (кг)19
Ефект

Red/Green/Ti Gold Coco Crackling, Brocade Crown Crackling

Пребарување
перформанси


Испраќам барање