сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103016
PROFI FIOAL 16 Shots 200g Торта HB220103016

PROFI FIOAL 16 Shots 200g Торта HB220103016


ИмеПРОФИ ФИОАЛ
Бр
HB220103016
снимки16
Пакување12/1
Големина на единицата4-3/4*4-3/4*5-3/4
CBM (m³)0.029
Г*Ш (кг)11.6
ЕфектЗлатна врба, Ти злато Коко


Пребарување
перформанси


Испраќам барање