сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103011
SHARP SHOOTER 8 Shots 200g Cake HB220103011

SHARP SHOOTER 8 Shots 200g Cake HB220103011


Име

SHARP SHOOTER

Бр
HB220103011
снимки8
Пакување12 / 1
Големина на единицата

7-7/8*7-7/8*7-1/4

CBM (m³)0.14
Г*Ш (кг)25
Ефект

Red Coco/Green Coco Time Rain, Gold Coco Green Strobe

Пребарување
перформанси

Испраќам барање