сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103007
ВРЕМЕ НА ПРИКАЖУВАЊЕ 49 снимки 200гр Торта HB220103007

ВРЕМЕ НА ПРИКАЖУВАЊЕ 49 снимки 200гр Торта HB220103007


ИмеВРЕМЕ ЗА ЗАБАВА
Бр
HB220103007
снимки49
Пакување12/1
Големина на единицата

R9-7/8*4-7/8

CBM (m³)0.05
Г*Ш (кг)15.5
ЕфектTi Fountain Silver Crackling Chrys Red Star, брокат до Chrys, боја на Chrys


Пребарување
перформанси


Испраќам барање