сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103012
ЅВЕЗДИ & СТРИПЕС 8 Шути 200гр Торта HB220103012

ЅВЕЗДИ & СТРИПЕС 8 Шути 200гр Торта HB220103012


Име

ЅВЕЗДИ И ПРАЈГИ

Бр
HB220103012
снимки8
Пакување12/1
Големина на единицата

10-1/4*10-1/4*

CBM (m³)0.155
Г*Ш (кг)26
Ефект

Црвена Далија бела строба, сребрена коко време дожд,

Blue Star Gold Strobe, Blue Star Brocade Crown

Пребарување
перформанси

Испраќам барање