сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103008
TEQUILA SUNRISE 128 Shots 200g Cake HB220103008

TEQUILA SUNRISE 128 Shots 200g Cake HB220103008


ИмеTEQUILA SUNRISE
Бр
HB220103008
снимки128
Пакување6 / 1
Големина на единицата

(12-1/2*5-7/8)*6-1/4*8-7/8

CBM (m³)0.075
Г*Ш (кг)22.5
Ефект

120s W Magic Shots+8s Cake.

V Shape Colorful Star, Red Sky Blue White Strobe, V Shape Brocade Crown Red Strobe, Gold Crown Green Strobe

Пребарување
перформанси

Испраќам барање