сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB211210084
TOKYO 16 SHOTS 200g Торта HB211210084

TOKYO 16 SHOTS 200g Торта HB211210084


ИмеTOKYO
Бр
HB211210084
снимки16
Пакување12 / 1
Големина на единицата4-3/4*4-3/4*6
CBM (m³)0.029
Г*Ш (кг)11.6
ЕфектRed Tail With Red Strobe, White Tail With White Strobe.
Пребарување
перформанси

Испраќам барање