сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103019
TROLL OF THE DARK 20 Shots 200g Cake HB220103019

TROLL OF THE DARK 20 Shots 200g Cake HB220103019


ИмеTROLL OF THE DARK
Бр
HB220103019
снимки20
Пакување18 / 1
Големина на единицата4*4-3/4*4-1/2
CBM (m³)0.028
Г*Ш (кг)22
ЕфектGreen Tail, Double Burst Mine, Double Burst


Пребарување
перформанси


Испраќам барање