сите категории

200G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 200G

HB220103013
UNICORN 16 Shots 200g Cake HB220103013

UNICORN 16 Shots 200g Cake HB220103013


ИмеУНИКОРН
Бр
HB220103013
снимки16
Пакување12 / 1
Големина на единицата4-3/4*4-3/4*5-3/4
CBM (m³)0.029
Г*Ш (кг)11.6
ЕфектBrocade Crown Crackling


Пребарување
перформанси


Испраќам барање