сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1201
SY1201 24'S LET'S ROCK 200G ТОРТА

SY1201 24'S LET'S ROCK 200G ТОРТА


Големина на единицата6-3/5"×4-4/5"×4-4/5"
Пакување12 / 1
CBM/CTN (m³)0.0360 
G*W/CTN (kg)21 
Опис200 гр торта
НапоменаLET'S ROCK is A full 200g cake for your party! Nice mines to multi-color dahlias and silver swirls, whistling; Great breaks with chrys.
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање