сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1202
SY1202 16'S HOME OF AMERICA 200G CAKE

SY1202 16'S HOME OF AMERICA 200G CAKE


Големина на единицата5-3/5"×5-3/5"×6"
Пакување16 / 1
CBM/CTN (m³)0.0560 
G*W/CTN (kg)16 
Опис200 гр торта
НапоменаMulti-color tail to multi-color crossette! Gender but beautiful one! Just like the home of America!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање