сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1203
SY1203 9'S FIERCE BISON 200G CAKE

SY1203 9'S FIERCE BISON 200G CAKE


Големина на единицата4-2/5"×7"
Пакување12 / 1
CBM/CTN (m³)0.0320 
G*W/CTN (kg)14 
Опис200 гр торта
НапоменаHuge red/green palm trees with great strobes and big time rain chrys! Big breaks like a 500G cake!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање