сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1205
SY1205 16'S PASSION & HONOR 200G CAKE

SY1205 16'S PASSION & HONOR 200G CAKE


Големина на единицата7-3/5"×7-1/5"×6-2/5"
Пакување8 / 1
CBM/CTN (m³)0.0520 
G*W/CTN (kg)18 
Опис200 гр торта
НапоменаVery fresh blood red mine to white strobe/green strobe/golden strobe/purple dahlias. Really nice breaks!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање