сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1208
SY1208 41'S FEEL THE SUNSHINE  200G CAKE

SY1208 41'S FEEL THE SUNSHINE 200G CAKE


Големина на единицата8"×6"×6"
Пакување8 / 1
CBM/CTN (m³)0.0440 
G*W/CTN (kg)14 
Опис200 гр торта
НапоменаBrocade crown with red pearls with white glittering; Red and blue mine to silk whistle and chrys
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање