сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1209
SY1209 12'S FANTASY WORLD  200G CAKE

SY1209 12'S FANTASY WORLD 200G CAKE


Големина на единицата5"×5"×6"
Пакување12 / 1
CBM/CTN (m³)0.0350 
G*W/CTN (kg)15 
Опис200 гр торта
НапоменаFresh purple mine to purple dahlias and golden strobe. Ruby in the sky!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање