сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1210
SY1210 18'S BIG BIG SURPRISE  200G CAKE

SY1210 18'S BIG BIG SURPRISE 200G CAKE


Големина на единицата7-1/5"×5-1/5"×6"
Пакување12 / 1
CBM/CTN (m³)0.0500 
G*W/CTN (kg)19 
Опис200 гр торта
НапоменаWired ghost whistling; Big brocade crown to red/blue dahlias; Red/green/white strobe; Purple to chrys. Almost illegal this one! Is that a BIG SURPRISE?
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање