сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1214
SY1214 10'S HOLY SKY 200G CAKE

SY1214 10'S HOLY SKY 200G CAKE


Големина на единицата6"×7"
Пакување12 / 1
CBM/CTN (m³)0.0560 
G*W/CTN (kg)23 
Опис200 гр торта
НапоменаBrocade crown to great colors. Giant brocade crown king!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање