сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1215
SY1215 12'S AMERICAN ART 200G CAKE

SY1215 12'S AMERICAN ART 200G CAKE


Големина на единицата7-1/5"×6-2/5"×7"
Пакување12 / 1
CBM/CTN (m³)0.0700 
G*W/CTN (kg)21 
Опис200 гр торта
НапоменаBig breaks and more than 4 different style exquisite effects in this small cake. American Art, Super nice!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање