сите категории

200 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 200 гр торта

SY1216
SY1216 13'S CALL ME PERFECT 200G ТОРТА

SY1216 13'S CALL ME PERFECT 200G ТОРТА


Големина на единицата7-3/5"×7"
Пакување8 / 1
CBM/CTN (m³)0.0610 
G*W/CTN (kg)19 
Опис200 гр торта
НапоменаСОВРШЕНА торта од 200 гр со многу брилијантна бела строба со големи црвени/сини бисери.
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање