сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210048
АФЕКЦИИ 20 Шотови 500гр Торта HB211210048

АФЕКЦИИ 20 Шотови 500гр Торта HB211210048


ИмеАФЕКЦИИ
Бр
HB211210048
снимки20
Пакување4/1
Големина на единицата(14-1/8*9) *9-5/8*8-7/8
CBM (m³)0.087
Г*Ш (кг)21.7
ЕфектЦрвена/Зелена опашка, Црвена/Зелена/Сина/Боја Далија, Бела/Црвена/Зелена/Боја строб Chrys, Црвена тигарска опашка


Пребарување
перформанси


Испраќам барање