сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210054
BATTLEFRONT 19 Shots 500g Cake HB211210054

BATTLEFRONT 19 Shots 500g Cake HB211210054


ИмеБОЈТЕН ФРОНТ
Бр
HB211210054
снимки19
Пакување4 / 1
Големина на единицата10*10-1/2*9
CBM (m³)0.07
Г*Ш (кг)17.6
ЕфектRed Blue/Purple Green/Red Yellow/Yellow Blue Star, White Strobe, Brocade, Crackling


Пребарување
перформанси


Испраќам барање