сите категории

500G

Ти си тука : Дома> САД-пазар > Торта за 2023 година > 500G

HB220113006
BIG JOKER 24 Shots 500g Cake HB220113006

BIG JOKER 24 Shots 500g Cake HB220113006


ИмеBIG JOKER
Бр
HB220113006
снимки24
Пакување4/1
Големина на единицата9*11*8-7/8
CBM (m³)0.062
Г*Ш (кг)15.4
ЕфектBrocade Tail, Golden Crown, Red Blue/Orange Green/Lemon Blue/Purple Green/Orange Blue Star, Crackling


Пребарување
перформанси


Испраќам барање