сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210072
ХРАБ ВОИН 25 Шути 500гр Торта HB211210072

ХРАБ ВОИН 25 Шути 500гр Торта HB211210072


ИмеХРАБ ВОИН
Бр
HB211210072
снимки25
Пакување4/1
Големина на единицата14*10-3/4*8-7/8
CBM (m³)0.09361
Г*Ш (кг)23.4025
ЕфектСвиречка опашка, Бела/Зелена/Годлен/Црвена строба, Црвена крвна ѕвезда, Виолетова/Сина/Зелена Далија, Крис, Црвена крвна ѕвезда


Пребарување
перформанси


Испраќам барање