сите категории

500G

Ти си тука : Дома> САД-пазар > Торта за 2023 година > 500G

HB220103035
BRUKING NEWS 20 Shots 500g Торта HB220103035

BRUKING NEWS 20 Shots 500g Торта HB220103035


ИмеПРЕВРШУВАЊЕ ВЕСТИ
Бр
HB220103035
снимки20
Пакување4/1
Големина на единицата13*10-1/4*9
CBM (m³)0.089
Г*Ш (кг)22.2
ЕфектChrys Mine, Red/Blue/Green/Pruple/Orange Dahlia, Silver/Golden Plum


Пребарување
перформанси


Испраќам барање