сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210030
CHAMPION 9 Shots 500g Cake HB211210030

CHAMPION 9 Shots 500g Cake HB211210030


ИмеCHAMPION
Бр
HB211210030
снимки9
Пакување2 / 1
Големина на единицата14 * 14 * 14
CBM (m³)0.1
Г*Ш (кг)18
ЕфектSilver Brocade Crown,   Red/White/Green Strobe, Blue Sta, Silver Chrys, Red/Green Falling Leaves


Пребарување
перформанси


Испраќам барање