сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220103037(1)
CRAFT BEER BAR 9 Shots 500g Торта HB220103037

CRAFT BEER BAR 9 Shots 500g Торта HB220103037


ИмеCRAFT BEER BAR
Бр
HB220103037
снимки9
Пакување6 / 1
Големина на единицата9”*9“*9”
CBM (m³)0.082
Г*Ш (кг)20.6
ЕфектRed Blue Dahia, Special white strobe, Brocade CrownПребарување
перформанси


Испраќам барање