сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210040
CRASH 8 Shots 500g Торта HB211210040

CRASH 8 Shots 500g Торта HB211210040


ИмеСРЕА
Бр
HB211210040
снимки8
Пакување12/1
Големина на единицата8-1/4*7-1/4*6-7/8
CBM (m³)0.088236
Г*Ш (кг)22.059
ЕфектЗелена/портокалова Далија, бел сјај, сина орхидеја


Пребарување
перформанси


Испраќам барање