сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210060
CROWN JELLYFISH 86 Shots 500g Cake HB211210060

CROWN JELLYFISH 86 Shots 500g Cake HB211210060


ИмеCROWN JELLYFISH
Бр
HB211210060
снимки86
Пакување4 / 1
Големина на единицата10-1/4*13-3/4*7-3/4
CBM (m³)0.065
Г*Ш (кг)16
ЕфектЦрвена зелена сина бисер, Ти Сребрена Крис, Временска врба за дожд, Прстен од црвена слива/Бел прстен од строб/прстен за крцкање


Пребарување
перформанси


Испраќам барање