сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

Hb220103031
DIRTY LITTLE SECRET 8 Shots 500g Cake HB220103031

DIRTY LITTLE SECRET 8 Shots 500g Cake HB220103031


ИмеDIRTY LITTLE SECRET
Бр
HB220103031
снимки8
Пакување12 / 1
Големина на единицата7-7/8*7-7/8*7-1/8
CBM (m³)0.093
Г*Ш (кг)23.1
ЕфектЦрвена крв


Пребарување
перформанси


Испраќам барање