сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210075
ДИСКО ДИВА 25 Шотови 500гр Торта HB211210075

ДИСКО ДИВА 25 Шотови 500гр Торта HB211210075


ИмеДИСКО ДИВА
Бр
HB211210075
снимки25
Пакување4/1
Големина на единицата13*14-3/16*9-1/16
CBM (m³)0.088
Г*Ш (кг)22
ЕфектСиниот рудник, Сината Далија


Пребарување
перформанси


Испраќам барање