сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210058
DOUBLE BUBBLE 16 Shots 500g Cake HB211210058

DOUBLE BUBBLE 16 Shots 500g Cake HB211210058


ИмеДВОЕН МЕУР
Бр
HB211210058
снимки16
Пакување4 / 1
Големина на единицата9-3/4"*9-3/4"*9”
CBM (m³)0.065
Г*Ш (кг)16.3
ЕфектGold Willow To Red Green Blue, White/Green Strobe, Crackling


Пребарување
перформанси


Испраќам барање