сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210036
FEEL SUNSHINE 25 Shots 500g Cake HB211210036

FEEL SUNSHINE 25 Shots 500g Cake HB211210036


ИмеFEEL SUNSHINE
Бр
HB211210036
снимки25
Пакување4 / 1
Големина на единицата9-1/2*9-1/2*9
CBM (m³)0.057
Г*Ш (кг)14.25
ЕфектRed/Green/Silver Tail, Red Green Blue/Red Green Star, Green Strobe, Crackling, Chrys


Пребарување
перформанси


Испраќам барање