сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210056
FREEDOM TOWER 12 Shots 500g Торта HB211210056

FREEDOM TOWER 12 Shots 500g Торта HB211210056


ИмеFREEDOM TOWER
Бр
HB211210056
снимки12
Пакување4 / 1
Големина на единицата11*10-1/4*9
CBM (m³)0.076
Г*Ш (кг)18.9
ЕфектDouble Burst, Red/Green Tail, Brocade Crown, Red/Green/Purple Spark White/Gold/Green Strobe, Blue Spark Thunder


Пребарување
перформанси


Испраќам барање